Sängbord 1-par

720268

SÄNGBORD, 1-par, alt. sidobord, mahogny, låda i sarg, höjd ca 60, 61x51 cm

Smärre slitage / repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord 1-par

Budhistorik (11 bud)
5504812
1 600
5504807
5504680
1 400
5501625
1 300
5498709

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.