Torbjörn Afdal fåtöljer

720264

TORBJÖRN AFDAL, fåtöljer, 1 par, Hunter, 1900-talets andra hälft, Stranda Möbelindustri för Bruksbo, Norge, massivt valnöt, dynor klädda i skinn, sitthöjd ca 35 cm

Skador: Bruksslitage, skinn patinerat, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Torbjörn Afdal fåtöljer

Budhistorik (8 bud)
5516348
900
5517054
850
5516348
5513374
750
5516347
700

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.