Fåtölj 1960-tal

720263

FÅTÖLJ, stomme i ek, textilklädsel, 1960-tal, sitthöjd ca 38 cm

Skador: Senare klädsel med slitage och skador

Möbler, Fåtöljer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fåtölj 1960-tal

Budhistorik (3 bud)

5516626
5517476
5516626

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.