Tina Elfast akvarell

720242

TINA ELFAST (född 1952): Stilleben, signerad och daterad Tina Elfast 2000, akvarell, bildmått ca 36,5x39 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 6

Tina Elfast akvarell

Budhistorik

2020-01-06 kl 17:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.