Dennis Marquart "KS Chair"

720241

DENNIS MARQUART, "KS Chair", OX Denmark, samtida, s.k. Fladdermusfåtölj, stomme av kromat stål, klädsel i läder, stämplad OX i lädret, totalhöjd ca 107, djup 104, bredd ca 100 cm

Smärre slitage, smärre repor

Ändringar/tillägg
Extra fottass medföljer samt certifikat

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Dennis Marquart

Budhistorik (28 bud)
5504630
7 200
5503717
7 000
5504629
7 000
5503717
6 800
5504464
6 600

Slutpris SEK:
7 200
740 EUR, 843 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.