PO Ström Bordslampa

720230

PO STRÖM, bordslampa, Alsterfors, 1970-tal, gul glasmassa, signerad PO Ström, höjd ca 33 cm exkl lamphållare

Skador: Spricka i plasten kring sockeln

Belysning, Bordslampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

PO Ström Bordslampa

Budhistorik (11 bud)
5517610
850
5517220
5517609
5517220
750
5517608
700

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.