Herrbetjänt Italien

720224

HERRBETJÄNT, betsad bok med detaljer i metall, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-talets andra hälft, brännmärkt, höjd ca 102 cm

Bruksslitage, hjultrissor saknas

Möbler, Övriga möbler

Drottninggatan 36, Malmö

Herrbetjänt Italien

Budhistorik (12 bud)
5511138
5511132
1 400
5511132
5510017
5510017
650

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.