Taklampor Riopalisander

720218

TAKLAMPOR, 3 st, fanerade i Riopalisander (Dalbergia Nigra), 1960-tal, H ca 40 cm, Diam ca 27 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Skador: Repor

Belysning, Taklampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Taklampor Riopalisander

Budhistorik (17 bud)
5511440
3 400
5511320
3 200
5511265
5511315
5511265
2 800

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.