Skrivbord Danmark Riopalisander

720216

SKRIVBORD, 1960-tal, stomme fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra), med 2 hurtsar med lådor, beslag i aluminium, ben i metall, dansk möbelproducent, höjd ca 71 cm, yttermått ca 200 x 100 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Skador: Bruksslitage, ojämnt blekt skiva, nyckel saknas, ej låst

Möbler, Kontorsmöbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (19 bud)
5508004
2 400
5511647
5508004
5509912
1 900
5508004
1 600

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.