Owe Zerge

720211

OWE ZERGE (1894-1983): stilleben, signerad Owe Zerge olja på pannå, 25x34 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Owe Zerge

Budhistorik (1 bud)

5502752
2020-01-05 15:16:16

2020-01-10 kl 10:32
Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.