Maty herrarmbandsur

720106

MATY BESANCON, armbandsur, kromboett, 1970-tal, manuell, plexiglas, datum, yttre vridring, 2 inre vridringar med bl.a världsstäder, boettnr. 41447, cal FE 140, tropic gummiarmband med stålspänne, diameter 48 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, band med skador

Klockor/Ur

Maty herrarmbandsur

Budhistorik (15 bud)
5514678
5514665
5514671
5514665
1 600
5514193

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.