Reklamskylt Michelin

720096

MICHELIN PLÅTSKYLT, ca 1960-tal, litograferad plåt, märkt "Michelin", Made in France 2-15785-4-5301" ca 82x61cm

Slitage

Diverse

Fack 33

Reklamskylt Michelin

Budhistorik (15 bud)
5505200
2 800
5505111
2 600
5501904
2 400
5504392
5501904

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.