Tinos skål i brons

720033

TINOS, skål, brons, 1940-tal, Danmark, dekor med ränder, märkt undertill Tinos Bronce Made in Denmark, höjd 8, diameter 22 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall

Monter 27

Tinos skål i brons

Budhistorik (4 bud)

5509344
5507684
5506313
5505619

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.