Matta

719976

MATTA, semiantik, röd bård, ca 143x99 cm

Slitage, skador.

Mattor/Textilier

Matthylla 4

Matta

Budhistorik (8 bud)
5504374
650
5505211
600
5504374
550
5505210
500
5504374
450

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.