Bertil Linné oljemålning

719973

BERTIL LINNÉ (född 1913): Fjälllandskap, daterad -43, olja på pannå, ca 54x60 cm

Fack 42

Bertil Linné oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5502679
5503639
5502679
5503638
750
5502679

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.