Igor Munoz takarmatur

719876

IGOR MUNOZ, taklampa, bok, "Evolution", Gärsnäs 1960-80-tal, oregelbunden form, obehandlade böjda trälameller, en ljuspunkt, höjd ca 68, diameter ca 53 cm

Bruksslitage, plastkåpan skadad

Belysning, Taklampor, Design

Rum 20

Igor Munoz takarmatur

Budhistorik (24 bud)
5586136
5 600
5586132
5 400
5586131
5 200
5585994
5 000
5586130
5 000

Slutpris SEK:
5 600
576 EUR, 656 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.