Matbord Italien 1900-talets slut

719869

MATBORD, Italien, 1900-talets slut, skiva av glas, ben av stål, iläggskiva av glas, längd ca 180, bredd ca 110, längd med iläggsskiva ca 240 cm

Smärre repor

Möbler, Matbord

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (15 bud)
5504224
5504225
5504224
5504187
5504223
950

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.