Max Book Science Fiction akryl blandteknik

719826

MAX MIKAEL BOOK (född 1953): "East of science fiction" signerad och daterad á tergo Max Book 2007, acrylbaserad blandteknik på duk, ca 34x47,5 cm

PROVENIENS:
Christian Larsen Gallery

Konst, Modernt måleri, Nutida

Fack 11

Budhistorik (11 bud)
5540048
5 000
5529449
4 800
5529448
4 600
5529446
4 200
5527308
2 800

Slutpris SEK:
5 000
514 EUR, 586 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.