Orientmatta semiantik/antik

719825

ORIENTMATTA, semiantik/antik, ca 195x134 cm

Slitage, skador, hål

Mattor/Textilier

Rum 10

Orientmatta semiantik/antik

Budhistorik (42 bud)
5518630
5 200
5518624
5 000
5518627
5 000
5518624
4 800
5518623
4 600

Slutpris SEK:
5 200
535 EUR, 609 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.