Jyrki Reinikka Zombie akryl

719821

JYRKI REINIKKA (samtida): "Selfportrait" - Walked with a zombie, signerad och daterad 2011, akryl/tusch (acryl, marker), ca 40x30 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Fack 17

Jyrki Reinikka Zombie akryl

Budhistorik (3 bud)

5537868
5537488
500
5533776

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.