Victor Vasarely

719816

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely och numrerad 242/250, färgserigrafi, bildmått ca 65,5x65,5 cm

Fack 27

Victor Vasarely

Budhistorik (7 bud)
5538758
2 600
5538577
2 400
5538496
5524866
5523684

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.