El iKeller

719811

ELI KELLER, fat, drejat stengods, med borstdekor och fot, signerad i botten, bredd ca 41 cm

guldfärgad lagning i kintsugi stil

Keramik/Porslin

El iKeller

Budhistorik (5 bud)
5496436
500
5504548
450
5496436
5504547
5496436

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.