Eli Keller fat

719810

ELI KELLER, fat, kavlat stengods, med borstdekor och oglaserad fot, signerad i botten, bredd ca 40 cm

obetydligt slitage

Keramik/Porslin, Nutida, Glas/Keramik

Eli Keller fat

Budhistorik (2 bud)

5497187
5496480

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.