Eli Keller skålar

719809

ELI KELLER, skålar, 2st, porslin och stengods, färgskiftande i lsugrönt med oglaserad fot, signerade i botten, höjd ca 9 och 10 cm

obetydligt slitage

Keramik/Porslin

Monter 12

Eli Keller skålar

Budhistorik (5 bud)
5498509
500
5500555
450
5498509
5497251
5497251

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.