Eli Keller skålar

719808

ELI KELLER, skålar, 2st, stengods, färgskiftande i grönt med oglaserad fot, signerade i botten, höjd ca 9 och 10 cm

obetydligt slitage

Keramik/Porslin, Nutida, Glas/Keramik

Eli Keller skålar

Budhistorik (1 bud)

5503801
2020-01-06 08:46:02

2020-01-06 kl 16:09
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.