Eli keller krukor

719807

ELI KELLER, krukor, 2st, keramik, stengods, blå engobe under vit krypglasyr, signerade i botten, höjd ca 17 samt 22 cm

obefintligt slitage

Keramik/Porslin, Nutida, Glas/Keramik

Eli keller krukor

Budhistorik (8 bud)
5504819
600
5504731
550
5504815
550
5504731
500
5504346
450

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.