Eli Keller kruka

719806

ELI KELLER, kruka, keramik, stengods, reduktionsbränd Tenmoku med järnoxid under askglasyr, signerad i botten, höjd ca 35 cm

obetydligt slitage

Keramik/Porslin, Nutida, Glas/Keramik

Eli Keller kruka

Budhistorik (16 bud)
5503913
5503909
5503912
950
5503909
900
5503911
850

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.