Eli Keller kruka

719805

ELI KELLER, kruka, keramik, stengods, blå engobe under vit krypglasyr, signerad i botten, höjd ca 35 cm

obetydligt slitage

Keramik/Porslin, Nutida, Glas/Keramik

Eli Keller kruka

Budhistorik (9 bud)
5504025
5504027
5504025
750
5504026
700
5504025
650

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.