Jan Håfström Mr Walker

719804

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2003, numrerad, färglitografi, bildmått ca 70x60 cm

Ramad

Fack 42

Jan Håfström Mr Walker

Budhistorik (14 bud)
5539798
3 400
5537106
3 200
5537475
5537106
2 800
5528822
2 600

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.