Oidentifierad konstnär oljemålning

719782

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR,"Paris", olja på duk, otydligt signerad, daterad 65, mått ca 20x60 cm

Fack 38

Budhistorik (5 bud)
5557286
500
5557276
450
5557096
5556662
5556627

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.