Soffbord

719762

SOFFBORD, 1960/70-tal, riopalisader, höjd ca 52, 140x80 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
CITES intyg för riopalisander medföljer och finns att hämta i utlämningen

Möbler, Soffgrupper

Rum 6

Soffbord

Budhistorik (7 bud)
5543500
5543146
1 600
5543144
5543142
1 400
5542984

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.