Vas Kina

719746

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, Kina, blå/lila glasyr, höjd ca 22 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Drottninggatan 36, Malmö

Vas Kina

Budhistorik (50 bud)
5508002
7 000
5508016
6 800
5508002
6 600
5508013
6 400
5508002
6 200

Slutpris SEK:
7 000
720 EUR, 820 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.