Spegel 1900-talets mitt

719732

SPEGEL, 1900-talets mitt, förgylld och bronserad, ca 102x54 cm

Någon mindre avslag

Speglar

Linnégatan 21, Norrköping

Spegel 1900-talets mitt

Budhistorik (10 bud)
5521488
750
5526507
700
5521488
650
5526506
600
5521488
550

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.