Väggrelief gjutgods 1800-/1900-tal

719731

VÄGGRELIEF, gjutgods, 1800-/1900-tal, krogscen, oval, ca 40x51 cm

Ytslitage

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2020-01-16 kl 10:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.