Fickur 18k guld med klockkedjor

719728

FICKUR, 18k guld, vitemaljerad urtavla, välvd boett, diameter ca 24 mm, vikt ca 11 g, samt 3 klockkedjor mässing

Klockans glas saknas, emalj med skador, slitage

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (4 bud)

5522190
1 400
5521837
1 300
5521832
5516108

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.