Bordslampa 1900-talets första hälft

719721

BORDSLAMPA, jugend, 1900-talets början, hamrad koppar, kupa av grönt glas, höjd ca 50 cm

Visst ytslitage, funktion garanteras ej

Belysning, Bordslampor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (12 bud)
5525335
5525333
750
5525330
700
5525306
650
5518791
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.