Isaac Grünewald

719661

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Jägaren, "Sprang silfverhvita hinden över skogsvioler blå", färglitografi, signerad Isaac Grünewald, numrerad 20/30, 3 ième ètat, bildmått ca 24x19,5 cm

Fack 38

Isaac Grünewald

Budhistorik (24 bud)
5534132
5534155
1 900
5534132
1 800
5534144
1 700
5534132
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.