Ernst Billgren

719660

ERNST BILLGREN (född 1957): "Torpflickan" ur portföljen Vårt land, signerad och numrerad Ernst Billgren 126/170, färglitografi, ca 76x79 cm
Tryckt av Pierre Chavé, Vence, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, 2004

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9

Ernst Billgren

Budhistorik (10 bud)
5536691
3 800
5530456
3 600
5529215
3 400
5526799
3 200
5520475

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.