Roland Svensson

719637

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsdag Möja", signerad roland S, 218/360, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm

Gulnader

Fack 52

Roland Svensson

Budhistorik (2 bud)

5499582
5498867

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.