Roland Svensson

719636

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn", signerad roland S., 1/500, färglitografi, bildmått ca 29x43 cm

Fack 41

Roland Svensson

Budhistorik (5 bud)
5507290
500
5507240
450
5507188
5500488
5498857

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.