Roland Svensson

719635

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll / Kvällsljus, Stora Nassa", 1948, signerad Roland S, 42/360, färglitografi, bildmått ca 43x40 cm;

Gulnader

Roland Svensson

Budhistorik (5 bud)
5499663
5499662
5499661
5499660
750
5499602
700

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.