Roland Svensson

719634

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "I Roland Svenssons övärld". Ett urval ur hundra dagböcker 1946-1960, Bo Grandien 1995, 1 originalfärglitografi (oramad), signerad roland S, 42/200, bladmått ca 23x15 cm; bibliofilupplaga. tr. i 200 (av 225) nr., av förf. sign. ex., detta nr 109

Blekt rygg

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria, Nautica/Technica

Roland Svensson

Budhistorik (4 bud)

5505475
5498855
5498102
5497728

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.