Roland Svensson litografi

719633

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad roland S, 194/310, färglitografi, bildmått ca 24x42 cm

Roland Svensson litografi

Budhistorik (24 bud)
5504012
5503792
5504011
1 900
5503792
1 800
5504010
1 700

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.