Roland Svensson litografi

719632

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga" ("Villes eka"), signerad roland S, 204/230, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm

Gulnader

Roland Svensson litografi

Budhistorik (3 bud)

5499664
5499599
700
5498861

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.