Soffbord

719596

SOFFBORD 1900-talets senare hälft, underrede i gulmetall, stenskiva, höjd ca 51 cm, diam ca 120 cm

bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffbord

Budhistorik (15 bud)
5526760
950
5526747
900
5526736
850
5526733
5526730
750

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.