Peter Hvidt & Orla Mölgaard soffor

719591

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffor, 2 dlr, "Minerva" France & Søn, Danmark, 1960-tal, 2 soffor i teak med lösa textilklädda plymåer, soffornas längad 190 resp 122 cm, ej kompletta - saknar ben

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, ej kompletta - ben saknas, repor, skruvar saknas till ett sidostycke samt stora bakstycket, en gummigjord under sits saknas

Möbler, Soffgrupper

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (42 bud)
5581159
12 000
5581470
12 000
5581159
11 500
5579509
11 000
5577362
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 234 EUR, 1 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.