Philip Arctander Muslinge

719553

PHILIP ARCTANDER, tillskriven, "Muslingestolen", fåtölj, bok, höjd ca 87 cm

Benen med slitage/repor, klädsel med slitage/knappar saknas

Möbler, Stolar, Design, Selected

Rum 2

Philip Arctander Muslinge

Budhistorik (23 bud)
5504137
25 000
5504715
24 000
5504137
23 000
5504710
22 000
5504137
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 570 EUR, 2 928 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.