Örsjö golvlampa

719534

ÅKE HULTGREN, "Puck", golvlampa, mässing, etikettmärkt "Örjsö Industri AB", höjd ca 122 cm

Smärre slitage, repor

Belysning, Golvlampor

Drottninggatan 36, Malmö

Örsjö golvlampa

Budhistorik (18 bud)
5504408
1 600
5502566
5502566
5503227
5502566
950

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.