Olle Baertling

719526

OLLE BAERTLING (1911-1981): Intrépidité,
stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 3/15, färgserigrafi, bladstorlek 19x25 cm; nr 1 i mappen The Angles of Baertling

Oramad

Olle Baertling

Budhistorik (3 bud)

5511197
5503680
1 900
5503137

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.