Olle Baertling

719524

OLLE BAERTLING (1911-1981): Mouvement optique, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 2/15, färgserigrafi, bladstorlek 29,5x19 cm; oramad, nr 2 i mappen The Angles of Baertling

Oramad

Visas på begäran

Olle Baertling

Budhistorik (13 bud)
5509438
3 200
5509435
2 600
5509433
2 400
5509431
5503085

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.